Interview
Nastavnik Slaven Školka
Autor: Administrator , 18. 6. 2012.

Koji vam je bio najdraži predmet u školi?

Tjelesni. Po tom predmetu ušao sam u svijet sporta. Nogomet,stolni tenis,šah,atletika…samo su još više učinili moje djetinjstvo dinamičnom igraonicom.

Što najviše volite kod djece koju podučavate?

Iskrenost. Protiv sam dvoličnosti,izmotavanja i prenemaganja. Volim što brojni raznoliki sati kroz školsku godinu dopuštaju svakom učeniku da pokažu svoje vrline i talente. Volim također doživjeti povjerenje od stranih učenika. Volim gledati prijateljstva među djecom. Volim veliki odmor provesti među djecom na hodniku. Volim njihovu bezbrižnu igru.

Što biste djeci naše škole  poručili?

Budite zahvalni za sve što imate u životu. Zahvalni se budite i zahvalni utonite u san. Ne razmišljajte o onome što nemate  već se naučite radovati svemu što vas okružuje. Uz sve to zapamtite:OSMIJEH JE NAJBOLJI POGLED NA ŽIVOT I LJUDE.

Koji vam je bio događaj koji najviše pamtite?

Otvaranje sportske dvorane.  poplavu u istom prostoru. Kao učenici viših razreda sudjelovali  smo u skidanju parketa nakon poplave

Jeste li ikad imali želje za druga zanimanja?

U mom životu sport je ostavio dubok trag,pa i zanimanja koja su imala veze sa sportom meni su uvijek bila zanimljiva.