Osnovna škola Bratoljuba Klaića, Bizovac

« Travanj 2020 »

Dnevno provedem za računalom :

Ispis statistike od 3. 11. 2010.

VIRTUALNA ŠKOLSKA KNJIŽNICA

Sportske radosnice

Klikni na ikonu

Područne škole

Područna škola Brođanci

Područna škola Samatovci

Područna škola Habjanovci

Područna škola Cret Bizovački

Upute za razrednike:
e-Dnevnik za razrednike
Upute za nastavnike:
e-Dnevnik za nastavnike

Božićna priredba u Osnovnoj školi Bratoljuba Klaića, Bizovac
Autor: Katarina Antolašić, 19. 12. 2019.

Dana 18. prosinca 2019. godine, u jutarnjim satima, održana je božićna priredba u našoj školi. Sama je priredba počela hrvatskom himnom koju su nam, pod vodstvom profesora glazbene kulture Vladimira Čošića, predstavili tamburaši te školski zbor. Voditeljica Elizabeta sve nas je pozdravila, predstavila nam program priredbe, a zatim nas je sve pozdravio ravnatelj škole – Ante Lovrinčević. Nakon pozdrava uslijedio je dramsko recitatorski dio; učenici prvog razreda, pod vodstvom učiteljice Romane Žužić, predstavili su pjesmu Božićna čestitka, učenici drugog razreda, pod vodstvom učiteljice Branke Kranjčević, pjesmu Božićna želja dok je učenica istog razreda – Adela ispričala kako se nekada slavio Božić. Učenici trećeg razreda, pod vodstvom učiteljice Valerije Čandrlić, predstavili su pjesmu Bor ili jela, a zatim igrokaz Kad snjegović oživi dok su učenici četvrtog razreda, pod vodstvom učiteljice Ivane Oremuš, predstavili igrokaz Tri kralja. Naš školski zbor tijekom priredbe izveo je pjesme: Jesus, Oh, What a Wonderful Child te Božić dolazi. Svoje pjevačko umijeće predstavila je Matia s pjesmom Bijeli Božić, a klavirsko (umijeće) predstavili su Hana i Dorian.