Novi broj časopisa "Žubor"
Autor: Katarina Antolašić, 7. 6. 2017.

Školske novinarke: Tena Vidaković, Elena Vidaković, Emily Cesarec i Nicol Cesarec

Dragi čitatelji,

Predstavljamo vam novi broj našeg časopisa „Žubor“, točnije vašeg časopisa koji smo pripremile samo za vas. Mi, školske novinarke, cijelu smo školsku godinu prikupljale vijesti kako bi ovaj časopis „žuborio“ zanimljivim sadržajem. Tema časopisa je svijet, a mi se nadamo da ćete svi pronaći po nešto za sebe, jer smo se zaista trudile u ovom projektu. U ovom časopisu moći ćete pronaći puno zanimljivih tema: od događanja u školi do zanimljivosti o našim nastavnicima i učenicima. Ove školske godine naš novinarski tim čine: Nicol Cesarec, Elena Vidaković, Tena Vidaković i ja - Emily Cesarec. List smo tijekom školske godine stvarale s našom mentoricom Katarinom Antolašić. Kao glavna urednica, želim vam svima ugodnu zabavu tijekom čitanja našega časopisa „Žubor“. Mi smo odradile svoj posao, a sada ste na redu vi - čitajte!

Emily Cesarec, glavna urednica

Novi broj časopisa "Žubor" virtualno "prelistajte" ovdje...